2017 rok československých legií

155 let Sokola

16. 02. 2017 uplynulo 155 let od založení Sokola. Připomeňme si slavné okamžiky a žijme budoucností!

Vysílali a psali o 155 letech Sokola

Televize, rozhlas, deníky, týdeníky a další

V Sokole vrcholí čas šibřinek, plesů, bálů, karnevalů 2017

Plesová sezóna v Sokole – v řadě jednot po celé republice se konají plesy, bály, karnevaly a především šibřinky, které jsou pro Sokol typické – sokolské šibřinky letos slaví již 152. výročí od svého vzniku. Sokolské jednoty stále pokračují v této zábavě pro děti i dospělé. Pojďme se bavit na bál – podívejte se na seznam, kde a kdy se zábavy konají.

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH 2017, projekt Českého olympijského výboru ve spolupráci s Českou obcí sokolskou

Připojujeme se k mezinárodnímu Olympijskému dni největší běžeckou akcí v České republice. V rámci T‑Mobile Olympijského běhu 2017 v jediný okamžik vyběhne na různých místech přes 50 tisíc běžců. Uspořádejme co největší počet bronzových závodů.

150. výročí založení Sokola v Polsku

Česká obec sokolská se připojuje k dlouhému zástupu gratulantů a přeje spřáteleným polským sokolům zdravé tělo i zdravý duch a do dalších let mnoho radosti při naplňování všestranného tělovýchovného, sportovního a kulturního programu pro členy i veřejnost.

Nabídka mezinárodního studijního programu "International sport for all leader education" pro členy ČOS

Díky uzavřené dohodě o spolupráci mezi Českou obcí sokolskou a Gerlev P.E. and Sports Academy mají členové České obce sokolské možnost studovat na sportovní akademii v programu International Sport for All Leader Education.

Vyšlo lednové vydání časopisu Sokol

S novým rokem přichází letošní první elektronické vydání časopisu Sokol s novým miniseriálem rozhovorů s autorkami a autory hromadných skladeb ČOS pro XVI. všesokolský slet. Jako první se takto představují skladby Siluety, Méďové a Ženobraní. Součástí tohoto vydání je rovněž „Štafetový kolík“ ke Sletové štafetě 2017. V časopise se samozřejmě dočtete nejen o dění vztahujícím se ke sletu, ale naleznete v něm řadu dalších informací, jako například k přeboru ČOS v TeamGym Junior, připomínku 155. výročí vzniku Sokola, o plesové a šibřinkové sezóně v Sokole a další zprávy zachycující dění v České obci sokolské v závěru loňského roku a v letošním lednu.

Všechny aktuality

<<  Prosinec 2016  >>

Staň se sokolem

Už 150 let rozvíjíme tělo, ducha i mysl.

Chci vědět více