2017 rok československých legií

Soutěže pro seniory i děti a mládež

Zapojte se do dvou soutěží v tomto roce. První nese název Sletové perličky a je určená seniorům a jejich vzpomínkám na všesokolské slety. Druhá se jmenuje Příběhy sokolských legionářů a po jejich stopách se vydají děti a mládež.

Sokolští divadelníci se opět sejdou v Lázních Toušeni

Srdečně Vás zveme již na 10. ročník přehlídky sokolských divadel, která se uskuteční opět v Lázních Toušeni. Spojte tak návštěvu tohoto krásného místa s představením. S dětmi můžete vyrazit např. na Ať žijí duchové souboru z Dolních Životic nebo na kole zajet na Petrolejové lampy jilemnických sokolů.

Pojištění

Dne 31. 12. 2016 byla podepsána pojišťovací smlouva mezi Českým olympijským výborem a Kooperativa pojišťovnou, a.s., Vienna Insurance Group, která řeší pojištění sportovního prostředí. Toto pojištění se vztahuje i na Českou obec sokolskou.

Vyšlo únorové vydání časopisu Sokol

Ve svém únorovém vydání pokračuje časopis Sokol v představování skladeb pro XVI. všesokolský slet 2018 – v rozhovorech je přibližují autorky a autor skladeb Cesta, Spolu a Noty. Toto vydání rovněž připomíná významná výročí – vedle 155 let od založení Sokola to jsou 150letá výročí Sokola Vídeň a polského Sokola. Vedle toho přináší řadu dalších zpráv – mimo jiné zaznamenává únorové šibření a plesání v Sokole, úspěch sokolských reprezentantů na musherském mistrovství světa ad.

155 let Sokola

16. 02. 2017 uplynulo 155 let od založení Sokola. Připomeňme si slavné okamžiky a žijme budoucností!

Vysílali a psali o 155 letech Sokola

Televize, rozhlas, deníky, týdeníky a další

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH 2017, projekt Českého olympijského výboru ve spolupráci s Českou obcí sokolskou

Připojujeme se k mezinárodnímu Olympijskému dni největší běžeckou akcí v České republice. V rámci T‑Mobile Olympijského běhu 2017 v jediný okamžik vyběhne na různých místech přes 50 tisíc běžců. Uspořádejme co největší počet bronzových závodů.

150. výročí založení Sokola v Polsku

Česká obec sokolská se připojuje k dlouhému zástupu gratulantů a přeje spřáteleným polským sokolům zdravé tělo i zdravý duch a do dalších let mnoho radosti při naplňování všestranného tělovýchovného, sportovního a kulturního programu pro členy i veřejnost.

Nabídka mezinárodního studijního programu "International sport for all leader education" pro členy ČOS

Díky uzavřené dohodě o spolupráci mezi Českou obcí sokolskou a Gerlev P.E. and Sports Academy mají členové České obce sokolské možnost studovat na sportovní akademii v programu International Sport for All Leader Education.

Předplatné časopisu Sokol na rok 2017

Stejně jako v předchozích letech, i na rok 2017 je možné předplatit si tištěné vydání časopisu Sokol. Výše předplatného zůstává v nezměněné výši, tedy 196,- Kč (pro zahraničí + 4x poštovné). Předplatné je možné uhradit bankovním převodem, případně složenkou nebo v hotovosti v pokladně ČOS. Číslo účtu je 27-7699580257/0100, variabilní symbol 160 2017. K předplatnému je potřebné zaslat do redakce vyplněný kartotéční objednávkový lístek.

Všechny aktuality

<<  Duben 2017  >>

Staň se sokolem

Už 150 let rozvíjíme tělo, ducha i mysl.

Chci vědět více