Sletové soutěže OS ČOS 2018

SLETOVÁ SOUTĚŽ – Sokol Kempa Cup

Mezinárodní turnaj v házené mladších a starších dorostenců

T.J. Sokol Nové Veselí a T.J. Sokol Žďár nad Sázavou pořádají ve dnech 19.1.–21.1. 2018 mezinárodní turnaj Kempa Cup 2018 pro mladší a starší dorost. Tento turnaj je již obsazen zvučnými kluby z Německa, jako Füchse Berlin a SC DHfK Leipzig, z Polska KPR Gwardia Opole, z Maďarska Grundfos Tatabánya KK, PLER-Budapest,B.Braun Gyöngyös KK, NEKA a ze Slovenska HK Topolčany,Tatran Prešov a ŠKP Bratislava.

VÝSLEDKY

SLETOVÁ SOUTĚŽ – Přejezd Orlických hor

Zimní akce pro sokolské oddíly lyžování a odbory všestrannosti

T.J. Sokol Nový Hrádek, 3.2 .2018

Přejezd Orlických hor na běžkách. Startuje se na parkovišti na Šerlichu a jede se do Rokytnice v Orlických horách – parkoviště pod pevností Hanička zvané Panské Pole. Na parkoviště na Šerlichu dopraví účastníky 4 zvláštní autobusy z Nového Hrádku.
Náročnost: Střední, délka trasy 23 km

PŘIHLÁŠKA

SLETOVÁ SOUTĚŽ – Sokol Cup – Tvarůžkův memoriál (šerm, fleret, muži)
Moravanka (šerm, fleret, ženy)

T.J. Sokol Brno I, 17.-18.2.2018

ZPRÁVA ZE SOUTĚŽE

SLETOVÁ SOUTĚŽ – Lidice – Sokolský pohár v zápase

Mezinárodní turnaj mládeže v zápase řecko-římském a ve volném stylu

V termínu od 18. do 20. května proběhne v kladenské Sportovní hale již 35. ročník mezinárodního turnaje mládeže v zápase řecko-římském a ve volném stylu „LIDICE – Sokolský pohár 2018“. Soutěže se tradičně účastní téměř 400 mladých zápasnických nadějí z několika desítek sportovních oddílů z České republiky, Dánska, Norska, Slovenska, Chorvatska, Srbska, Polska, Německa a Ruska. Ve velice kvalitní konkurenci se na čtyřech zápasnických žíněnkách představují též borci ze sokolských oddílů, v neposlední řadě a velmi úspěšně též z pořádajícího oddílu T.J. SOKOL Hnidousy-Motyčín.

SLETOVÁ SOUTĚŽ – Velká cena Zdeňka Ludvíka Prostějov 2018

Sokol I Prostějov oddíl Judo má před sebou v dalších letech mnoho výzev. Jednou z nejdůležitějších je uspořádatmemoriál – Velká cena Zdeňka Ludvíka v Prostějově.

"Tato soutěž je naplánována na 26. května 2018. Vždy jsou na soutěž pozváni nejmladší judisté do 15 let věku z celé ČR, Sovenska, Rakouska a Polska. V roce 2018 chceme navíc oslovit Itálii, Maďarsko, Německo a další kluby. Doufáme, že budeme díky podpoře sponzorů oddílu a této soutěže, schopni navázat vstřícné vztahy ze zahraničními kluby. Vždyť naši svěřenci se jimi pořádaných soutěží účastní s výbornými výsledky."

Pozvánka na soutěž

SLETOVÁ SOUTĚŽ ve florbalu mužů

15.-17.6.2018, T.J. Sokol Královské Vinohrady

Sletová soutěž ve florbalu mužů se uskuteční v průběhu třetího červnového víkendu v hale T.J. Sokol Praha - Královské Vinohrady, Polská 2400/1a, Praha 2.
Vzhledem k tomu, že XVI. všesokolský slet se uskuteční v roce, kdy zároveň slavíme 100. výročí založení Československa, dali si organizátoři za cíl oslovit i slovenské florbalisty a z tohoto turnaje udělat turnaj Česko – Slovenský.
Nakonec se organizátorům povedlo dohodnout s akademickými reprezentacemi obou republik a se dvěma v současnosti nejlepšími mužskými sokolskými celky, superligovými Pardubicemi a s prvoligovými Královskými Vinohrady.

Turnaj se bude hrát systémem každý s každým, a tak se mohou diváci těšit na šest velice kvalitních zápasů.