Pozvánka na turnaj pro volejbalové „veterány“ / 16.11.2017

Mezinárodní volejbalová asociace veteránů – International Veteran Volleyball Association (IVVA) – pořádá v příštím roce od 21. 6. do 24. 6. v Ostravě Mezinárodní volejbalový turnaj veteránů. Tento turnaj je příležitostí i pro sokolská volejbalová družstva, která by se do něj chtěla přihlásit.

IVVA si klade za cíl sdružit pomocí pořádání sportovních událostí volejbalové „veterány“ a umožnit jim dále měřit síly na oficiální mezinárodní úrovni. Základní myšlenkou je motto 'Age is no handicap', na jejímž základě asociace pořádá již druhý profesionální mezinárodní volejbalový turnaj svého druhu, jak pro mužské, tak i ženské týmy, a to v několika věkových kategoriích.

V roce 2017 se turnaje nakonec zúčastnilo celkem 26 týmů z 10 různých evropských zemí. Podívejte se na krátké video z minulého ročníku na youtube zde.

Další informace jsou taktéž uvedeny na internetových stránkách: www.ivva.eu