T-Mobile Olympijský běh: Připojte se k oslavě Olympijského dne pohybovou aktivitou! / 19.01.2018

Česká obec sokolská již třetím rokem spolupracuje s Českým olympijským výborem na projektu T-Mobile Olympijský běh, který je oslavou mezinárodního Olympijského dne. Letošní běh se koná ve středu 20. června 2018. Připojte se i vy k této největší běžecké akci v ČR a rozmnožte počet sokolských jednot, které uspořádají běh v rámci tohoto projektu.

T-Mobile Olympijský běh se bude letos konat v devadesáti lokalitách po celé České republice. Počet účastníků běhu každoročně roste a vloni přesáhl již 76 tisíc běžců. Roste rovněž počet sokolských tělocvičných jednot, které běh pořádají – zatímco v roce 2016 jich bylo pět, vloni jich již bylo šestnáct. ČOS je letos opět partnerem projektu.

Pozvánka pořadatele

T-Mobile Olympijského běhu. Ten se bude konat jako součást oslav mezinárodního Olympijského dne na 90 lokalitách po celé České republice, a to ve středu 20. června 2018. V loňském roce se nám podařilo díky spolupráci s lokálními pořadateli rozběhat přes 76 tisíc lidí.

Protože víme, že máte blízko ke sportu a pořádání sportovních akcí, rádi bychom Vám nabídli možnost pořádání jednoho ze závodů T-Mobile Olympijského běhu. Staňte se součástí největší jednodenní běžecké akce v České republice, která se navíc bude konat pod záštitou Českého olympijského výboru za účasti významných českých sportovců.

Věříme, že jste tou správnou kontaktní osobou, která se na nás v případě zájmu obrátí nebo předá náš kontakt jinému zájemci.

S přípravami Olympijského dne začínáme již nyní, jelikož bychom rádi spustili online registrace v únoru 2018. Detailní podmínky spolupráce najdete v přiložené prezentaci. Pro potvrzení pořádání závodu v roce 2018 je potřeba vyplnit formulář https://goo.gl/forms/toEoYuSSNVN70dAM2 s informacemi ohledně Vašeho běhu do 21. ledna 2018. Následovat bude podepsání smlouvy.

Pevně věříme, že se spolu s námi zapojíte do této tradiční akce, která má za cíl nejen rozběhat celou Českou republiku, ale také připomenout olympijskou myšlenku v rámci celosvětových oslav Olympijského dne a podpořit Českou olympijskou nadaci, na jejíž konto bude věnována část z každého startovného a každý běžec tak pomůže svou účastí dobré věci.

Těšíme se na Vaši odpověď a vzájemnou spolupráci na T-Mobile Olympijském běhu 2018.

Tým T-Mobile Olympijského běhu

Kontakt pro pořadatele:

Lucie Čermáková

Telefon: 773 255 536

E-mail: chciporadat@olympic.cz

Všechny podrobnosti k pořádání vlastního závodu v rámci Olympijského běhu najdete na www.olympijskybeh.cz.

Další informace a podmínky pro pořadatele naleznete v příloze zde.