Pražský Tajtrlík již popatnácté zve na loutkářskou přehlídku / 06.03.2019

Ve Švehlově sokolovně v Praze Hostivaři se předposlední březnový víkend uskuteční již patnáctý ročník přehlídky amatérských loutkářských souborů Pražský Tajtrlík.

Přehlídka začne v sobotu 23. března, kdy bude ve 14.00 hodin slavnostně zahájena. Již ve 14.05 hod. spustí „loutkářský maraton“ první představení – Rusalka a Kašpárek, který zahraje loutkářský soubor Kašpárek ze Sokola Pražského. Toto představení je pro děti od 2 let. V sobotu jsou na program ueště tři další představení – Cesta za duhou (Divadélko Frydolín Sokol Hostivar, od 4 let), Všetečka (soubor Na holou Hořovice, od 4 let) a Boží dar (Divadelní studio Kampak, od 11 let).

Neděle přinese tři představení – Detektiv Kalle má podezření (Akafuňky, od 6 let, od 11.00 hod.), Kouzelné zrcadlo (Pidižvíci České Budějovice, od 3 let, od 14.00 hod.) a Quido a strašidelná škola (Divoloď Sokol České Budějovice, od 3 let, od 15.00 hod.).

Součástí slavnostního zakončení, které je plánováno na neděli v 17.00 hodin bude vyhlášení a předávání cen a také nominace a doporučení na Loutkářskou Chrudim 2019.

Adresa: Sokol Hostivař – Švehlova sokolovna, U Branek 674/7, Praha 10 – Hostivař.

www.sokolhostivar.cz