Sokol od 4. do 6. dubna opět obohatí veletrh For Kids / 01.04.2019

Výstaviště PVA Expo Praha bude od 4. do 7. dubna patřit souboru veletrhů pro celou rodinu For Family. Celkem čtyři veletrhy – For Kids, Aktiv 55+, For Pets a For Horse – osloví všechny návštěvníky: děti a jejich maminky, milovníky zvířat, cestovatele, ale i aktivní seniory. Česká obec sokolská je letos opět partnerem doprovodného programu veletrhu For Kids, který tak výrazně obohatí.

Návštěvníci veletrhu budou moci nejen navštívit veletržní stánek ČOS, ale především budu moci zhlédnout řadu pódiových vystoupení z různých sokolských jednot a navštívit dětskou sportovní zónu umístěnou v hale č. 1 v sektoru E4, v níž se budou moci věnovat pohybu a vyzkoušet si některé sportovní aktivity. Pódiová vystoupení se budou konat ve vstupní hale a sokolská vystoupení se budou konat ve čtyřech blocích – ve dvou v sobotu 6. dubna (v časech 12.15–12.45 hod. a 14.30–15.00 hod.) a ve dvou v neděli (v časech 12.00–12.30 hod. a 13.45–14.15 hod.)

Na veletržním stánku ČOS získají návštěvníci informace o Sokole a také přehled o pražských sokolských jednotách a jejich aktivitách. Sokolskou gymzónu, stejně jako celou expozici České obce sokolské, zajišťuje Odbor všestrannosti ČOS. Ve sportovní zóně každoročně pomáhají sokolští cvičitelé.