25. 05. 2022

Závody odrážedel a jízdních kol

T.J. Sokol Komárov v rámci celoevropského projektu MOVE Week - Týden v pohyby pořádá pro děti od 1 do 10 roků "Závody odrážedel a jízdních kol". Akce se uskuteční ve středu 25. května 2022 na náměstí Míru v Komárově.

Bližší informace na webových stránkách a FB T.J. Sokol Komárov.

Akce je úspěšně za námi! Po dopoledním dešti se počasí umoudřilo a po celou dobu i svítilo sluníčko.

Celkem se zúčastnilo 80 dětí! S dětmi přišli rodiče a s některými i prarodiče, takže "náměstí bylo plné"!

Odrážedla: 1-3 roky: 17 dětí, 5 holek a 12 kluků; 3-4 roky: 23 děti, 13 holek a 10 kluků; 5-6 let 1 holka 1 kluk
Kola: 4-6 let 22 děti, 13 kluků a 9 holek; 1. a 2. třída 14 děti 6 kluků 8 holek; 3. a 4. Třída 1 holka a 1 kluk

O zajištění akce se postaralo 12 pořadatelů, ne vždy vše klapalo na jedničku, ale z ohlasů se akce vydařila! A aby se chyby "vychytaly a napravily" - příští rok akci opět uspořádáme!

Webové stránky a FB T.J. Sokol Komárov