22. 01. - 23.01. 2022

Zimní sraz župy Ještědské

V sobotu 22. ledna uspořádala Sokolská župa Ještědská ve spolupráci se Sokolem Turnov Zimní sraz. Několik desítek dětí nejprve odjelo do Sedmihorek, kde se svými cvičitelkami nebo rodiči navštívily hernu  Mlýn ve zdejším autokempu. Poté se někteří vydali pěšky, jiní autem, zpět do Turnova, kde pro sokolíky byla rezervována plocha kluziště na bruslení. V podvečer si ještě, kdo měl chuť, mohl jít zaplavat do bazénu na Výšince. „Byl to trochu maraton, ale děti i dospělí si to náramně užili. Přestože se zájemci mohli zúčastnit jen části programu, většina dětí ho absolvovala celý. Pro ty, kdo přijeli z druhého konce kraje, ale i pro turnovské sokolíky, bylo připraveno přespání v naší sokolovně“, shrnula za pořadatele Lenka Plívová, jednatelka Tělocvičné jednoty Sokol Turnov.

Více zde: https://www.sokolturnov.cz/mimoradne-akce/zimni-sraz/