Vyšlo říjnové vydání časopisu Sokol / 07.11.2019

To, jak je život pestrý a rozmanitý, svým způsobem dokládá i říjnové vydání časopisu Sokol a v něm obsažené zprávy ze všech oblastí činností v Sokole. Z témat, která obsahuje, dominují dvě – oslavy Památného dne sokolstva 8. října, který byl letos poprvé slaven jako významný den České republiky, a státní svátek 28. října, při němž jsme si připomínali již 101. výročí vzniku Československa.

V říjnovém vydání časopisu Sokol samozřejmě naleznete mnoho dalších zpráv, dokreslujících pestrost činností v Sokole. Ať již to jsou třeba účast na veletrhu For Toys či ohlédnutí za letošní Nocí sokoloven, nebo úspěchy sokolských sportovců, jako například zlínských vzpěračů či vítkovických zápasníků. A mnohé další zprávy ze sokolských žup a jednot.

Říjnové vydání časopisu Sokol ke stažení zde