2017 rok československých legií

Sokol spolu v pohybu

Česká obec sokolská bude od 19. do 25. 9. 2016 každý den po celé republice představovat různé cvičební, sportovní a kulturní aktivity.

Stručná charakteristika projektu Sokol spolu v pohybu

Zábava, cvičení, diagnostika, nové pohybové trendy, poznání pro tělo i ducha – to je atraktivní projekt Sokol spolu v pohybu. Česká obec sokolská bude v termínu 19. – 25. 9. 2016 každý den po celé republice představovat různé cvičební a kulturní aktivity. Jaké? V pondělí aktivity pro seniory, úterý je den pro nejmenší děti a rodiče, středa je ve znamení dne zdraví a spolupráce s handicapovanými, čtvrtek je věnován výkonnostnímu sportu a v pátek ožijí sokolovny Nocí sokoloven. Na víkend připravujeme zábavné akce a soutěže pro celé rodiny. V současné době máme registrováno přes 40 míst konání.

Podívejte se na mapu míst konání akcí Sokol spolu v pohybu.

Seznam míst podle termínu konání akce.

Vytvořte si vlastní plakát akce Sokol spolu v pohybu.

1) nejprve si přečtěte NÁVOD    😄

2) soubor k uložení do PC v programu PowerPoint (spolu_v_pohybu_sablona_plakat_a3) na tvorbu plakátu

3) IKONY k uložení ke tvorbě plakátu     👍

• Certifikáty Sokol spolu v pohybu - diplomy za účast - připraveny ke stažení v černobílé verzi a barevné verzi. Před tiskem nezapomeňte upravit text v přepisovatelných polích.

Podrobné informace o Noci sokoloven zde.