2017 rok československých legií

Vyšlo prosincové vydání časopisu Sokol / 16.12.2016

Stěžejním tématem prosincového vydání časopisu Sokol je XVI. všesokolský slet 2018. Po listopadovém pracovním předvedení hromadných sletových skladeb vstoupily přípravy na slet do další etapy. O tom, co se již udělalo a co nás čeká hovoří na stránkách časopisu náčelník ČOS bratr Petr Svoboda. Naleznete zde i stručné charakteristiky jednotlivých skladeb doprovozené fotografiemi.

V časopise – tak jako vždy – samozřejmě naleznete i řadu dalších zajímavých článků a zpráv ze sokolského sportu i sokolské kultury: o gymnastické Grand Prix v Brně, o Žižkovském poháru v akrobatickém rokenrolu, o mladém herci ze Sokola Lázně Toušeň Filipu Müllerovi, o nové premiéře Divadla pod Petřínem Sokola Kampa a mnohé další.

Prosincové vydání časopisu Sokol si můžete přečíst zde.