Move Week 2020 do 25. do 31. května
Jak se do něj zapojit?

25. 05. 2020

Organizace ISCA se rozhodla, že i přes omezení, která se dotýkají jejích členských organizací, zůstane u formátu MOVE Weeku, jak tomu bylo v minulých letech. Akce potrvá opět 7 dní, pouze formy, jak se do ní zapojit, se více orientují na digitální možnosti. Vzhledem k tomu, že většinu přihlášek T. J. a žup do letošního ročníku jsme obdrželi ještě před vyhlášením nouzového stavu a od té doby se řada věcí změnila, potřebujeme od vás zpětnou vazbu, zda budete akce byť v omezené nebo jiné formě realizovat.

Seznam akcí pořádaných v sokolských jednotách a župách, najdete ZDE

V případě, že se rozhodnete zorganizovat jakékoli setkání, sdělte nám to prosím vyplněním krátkého dotazníku. Stejným způsobem nám, prosím, dejte vědět, pokud se rozhodnete zapojit některým ze způsobů, které jsou uvedeny níže, například budete posílat videa tréninku na adresu pořadatele.

Možnosti zapojení do {MOVE Week 2020}:

Osobní forma

Naplánovat a uskutečnit aktivity pro menší skupiny. Z pohledu OV se jedná o příležitost obnovení činnosti v oddílech všestrannosti, třeba že v menším počtu a s ohledem na lokální podmínky. Jsou vítány jakékoliv venkovní aktivity, výlety, pobyt v přírodě apod.

Digitální forma

Aktivní zapojení

Zapojte se do výzvy k vytvoření nejrozsáhlejší knihovny videí pro trénink zdarma. Do knihovny, na webových stránkách MOVE Week https://moveweek.eu/, můžete přidat svůj vlastní trénink tak, že ho nasdílíte ZDE, jako událost s názvem vaší organizace a odkazem na YouTube.

Pasivní zapojení

MOVE Week tým připravuje na oficiálních stránkách https://moveweek.eu/ dvě nové karty MOVE Week Gym a MOVE Week webinars.

MOVE Week Gym bude zahrnovat sedm dní živého vysílání tréninků, vždy tři tréninky každý den. Cvičení se můžete zúčastnit prostřednictvím živých přenosů na sítích Facebook, Twitter, Instagram nebo YouTube. Rozvrh týdenních tréninků MOVE Week Gym je:

Pondělí až pátek (25. – 29. května):

• 8:00 – Ranní cvičení
  • 11:00 – Home office cvičení (cvičení v „domácí kanceláři“)
  • 19:00 – Kondiční cvičení

Víkend (30. – 31. května):

• 9:00 – Ranní cvičení
  • 11:00 – Rodinné cvičení
  • 17:00 – Kondiční cvičení

MOVE Week Webinars nabídne prostor pro webináře a online setkání, které bude možné následně sdílet.

Vzhledem k nastalé neustále se měnící situaci nebudeme letos poskytovat materiální podporu tak, jak tomu bylo v minulých letech. Pořadatelům nahlášených akcí bude na základě požadavku vyplněného v aktualizovaném dotazníku zapůjčen látkový banner MOVE Weeku. Budeme rádi, pokud využijete při svých akcích trička z minulých ročníků.

Věříme, že díky novým možnostem, se nám podaří i v letošním roce zapojit do akce MOVE Week v hojném počtu. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na metodika OV ČOS P. Tichého tel: 777 568 941, email: ptichy@sokol.eu.