Česká obec sokolská

Manažer komunikace a tiskový mluvčí

Jirka Reichl a Petřín

Jiří REICHL
​M: +420 725 787 524
press@sokol.eu

Rád vám zprostředkuji informace o dění v Sokole, názory odborníků na sport nebo vzdělávání mládeže. Sokol má též bohatou kulturní činnost o níž můžeme referovat, včetně dopadů současné situace na celou činnost spolku. Disponujeme bohatým archivem, máme spoustu zajímavých respondentů pro vaše články a reportáže. Sokol spolupracuje i se scénáristy při přípravě a později s filmovými štáby při realizaci historických filmů. Zkrátka - neváhejte mne kontaktovat.

2022

20. 9. Znepokojivý průzkum: kvůli cenám energií jsou kluby v existenčních problémech, hrozí zdražování tréninků a uzavírání sportovišť (doc)

12. 9. Sokol s Linkou bezpečí vydává manuál pro trenéry a cvičitele, kde radí, jak mohou pomoci dětem, které mají starosti (doc)

25. 6.  Do čela Sokola opět zvolena Hana Moučková (doc, pdf)