Registrace do soutěže Hýbeme se hezky česky s PENNY spuštěna
Přihlašte svůj mládežnický sportovní oddíl a vyhrajte až 15.000 korun

22. 04. 2021

Dnes byla spuštěna registrace sportovních mládežnických oddílů do soutěže "Hýbejme se hezky česky", kterou připravil nový partner České obce sokolské obchodní řetězec PENNY. Registrace je otevřena do 19. 5. Vítězové v regionech získají finanční dar 15.000 korun. Oddíly na 2. a 3. místě 5.000 Kč. Dary mohou využít dle vlastního uvážení pro vylepšení vybavení oddílů.

Nový partner České obce sokolské - obchodní řetězec PENNY - připravil se Sokolem soutěž na podporu sportovních oddílů mládeže. Soutěž s názvem “Hýbeme se hezky česky“ startuje již zítra - tedy 22. dubna a přihlášené oddíly v ní mohou získat až 15 tisíc korun. Ty mohou využít dle svých potřeb.

Co pro to udělat?

Prvním a nejdůležitějším krokem je registrace. Máte oddíl s mládeží do 18 let? Jděte na https://www.hybemesehezkycesky.cz/ a vyplňte přihlášku.

Důležitá informace je, že se může přihlásit více sportovních oddílů či oddílů všestrannosti z jedné T. J.

ČR je rozdělena na 155 mikroregionů, ve kterých se mohou oddíly přihlašovat.

Ocenění budou vybránI dvoukolovým hlasováním

1. kolo online hlasování na webu v termínu 3. - 30. 6.

Hlasovat pro svůj oblíbený oddíl může úplně každý jednou denně. Z tohoto hlasování vzejdou dva oddíly s nejvyšším počtem hlasů, které získají finanční odměnu. Třetí oddíl z mikroregionu vybere odborná porota na základě několika kritérií, jako je poutavost příběhu oddílu uvedeného při registraci. Tyto tři oddíly postupují do druhého kola

2. kolo - 2. - 29. 9.

rozhodne o tom, kdo dostane 15.000 Kč (1. místo) a 5.000 Kč (2. a 3. místo). Každý z oddílů v 2. kole bude mít ve „svých mikroregionálních“ obchodech Penny hlasovací boxy. O pořadí rozhoduje množství odevzdaných hlasovacích kupónů, které budou součástí účtenky.

Spolupráce s PENNY je dohodnuta jako dlouhodobá a staví na společných hodnotách s důrazem na komunitu a laskavost. „Jsem nesmírně ráda, že se našemu komunikačnímu týmu podařilo domluvit spolupráci s takto významným partnerem, který podpoří nejen ČOS, ale především naše jednoty, respektive oddíly v této těžké chvíli. Za to je potřeba společnosti Penny velmi poděkovat,“ řekla starostka Sokola Hana Moučková.

Detaily dlouhodobého partnerství popisuje výkonný ředitel České obce sokolské Marek Tesař: „V současné nelehké době to považuji za skvělou zprávu. V rámci této spolupráce bude potřeba aktivní přístup i ze stran našich oddílů, jednot a žup, které maximálně podpoříme, aby byli v projektu úspěšní, a získali co nejvyšší finanční dar,“ řekl Marek Tesař, výkonný ředitel ČOS.

Podívejte se na video, ve kterém jeden z ambasadorů projektu - olympijský vítěz David Svoboda s Jiřinou Bohdalovou, která spolupracuje s PENNY projekt detailně představují.