04. 03. 2023

MDŽ na Sádku 2023

Vydejte se s námi o prvním březnovém víkendu na pohodový výlet, připojit se mohou i méně zdatní turisté, senioři a rodiče s dětmi. Sraz v sobotu 4. 3. 2023 v 10.15 na vlakovém nádraží.  Odtud vyrazíme vlakem směr Okříšky.

Trasu si můžete vybrat dle své kondice. Odpočinková verze vede z nádraží Kojetice na vinici Sádek a zpět, má délku 4 km a vede po asfaltových cestách. Zvládnou ji i nejmenší děti a je vhodná i pro kočárky. Zdatnější turisté mohou jet vlakem až do Starče a po značených lesních cestách dorazí do stejného cíle, odkud cesta vede zpět k vlakové zastávce v Kojeticích. Délka trasy je 9 km. Ať už si vyberete jakoukoliv trasu, vracet se budeme společně vlakem z Kojetic v 15.19, případně v 17.19. Těšíme se na vaši účast.