29. 06. - 05.07. 2024

Slet 2024 (Huntířov nad Jizerou)

Letošní všesokolský slet se bude konat na stadionu v Edenu v Praze a bude se ho účastnit velká část místních sokolů. Za ženy a dorostenky, pod vedením Markéty Pavlatové se skladbou „V rytmu srdce”, nacvičuje celkem 16 žen ze Skuhrova, Huntířova a Železného Brodu. Za muže, pod vedením Josefa Hanuše se skladbou „Před kamerou”, nacvičuje 12 místních mužů. e skladbou „Fitness” připravuje na slet 12 starších žáků a žákyň Eliška Krejsová  a Markéta Pavlatová. Za mladší žactvo, pod vedením Aleny Halamové a Ivy Filipové se skladbou „Sokolhraní” nacvi-čuje celkem 16 žáků a žákyň. A nejmlad-ších 16 dětí připravuje na letošní slet Adéla Faltinková, Daniela Horáková a Lucie Havlasová se skladbou „Mravenci”. Mraveci se budou účastnit pouze Krajského sletu v Turnově, který se bude konat 9. 6. 2024, do Prahy nepojedou. Ostatní cvičenci se budou účastnit obou sletů, jak v Turnově, tak v Praze. Celkem se tedy za naší obec účastní 17. všesokolského sletu 72 sokolů.
Všem účastníkům, zdar... !

Kontakt na organizátora

Tomáš Pavlata