03. 02. - 05.02. 2023

Správa a rekonstrukce sokoloven v praxi

V Jablonci nad Nisou se první únorový víkend uskuteční seminář Správa a rekonstrukce sokoloven v praxi. Zástupci sokoloven, kteří mají v této oblasti zkušenosti, budou mluvit o architektonické obnově, energetických úsporách, financování z dotačních titulů nebo o využití sokoloven jako takových. Seminář vznikl v rámci programu Hledání ztracené identity, který má T. J. Sokol Jablonec nad Nisou financovaný z EHP.

„Cílem semináře je sdílení zkušeností. Po republice jsou ve vlastnictví sokolských jednot stovky sokoloven. Každá jednota se o svěřený majetek stará po svém. Někdo hůř, někdo lépe. Byla bych ráda, kdybychom si uvědomili hodnotu tohoto dědictví a podle toho k péči o nemovitosti přistupovali," říká Jitka Skalická, starostka T. J. Jablonec nad Nisou a autorka projektu.

Přihlašovací formulář: zde

seminář Správa a rekonstrukce sokoloven - Jablonec