02. 09. 2023

Výročí 100 let fotbalového oddílu

Žabčický fotbal slaví narozeniny! A ne ledajaké narozeniny, 100. narozeniny!! A to už je pořádný důvod k oslavě, na kterou je zván úplně každý. Na jednom místě se potkají bývalí hráči, současní hráči, zasloužilí matadoři, mnohaletí fanoušci různých generací, ale i naše naděje a budoucnost v podobě mládeže a dětí.
Kromě exhibice nejmenších dětí, utkání všech oddílů od předpřípravky až po dorost, po dlouhé době na hřišti uvidíme také „staré pány“. A vrcholem celého ryze fotbalového programu bude zápas našeho áčka proti Švancimu s jeho putovním celebrity manšaftem. A aby nebylo legend málo, celý zápas odpíská slavný Pavlín Jirků.
Ale pozor, máme program i pro ty, pro něž fotbal není lákadlem. Oslav se totiž zúčastní taky taneční oddíl Move Around, pro všechny děti bude připraven zábavný program a pochopitelně občerstvení pro malé i velké.
A největší narozeninový dárek – nové kabiny, které na hřišti vyrostly díky podpoře obce Žabčice – budou slavnostně otevřeny právě v tento výjimečný den a pouze jedinkrát přístupné široké veřejnosti. A ještě něco… na to si ale budete muset počkat. ????
Ale co by to bylo za narozeninovou oslavu bez závěrečné párty? Po skončení oficiálního programu začne ta pravá zábava. Ať už pro milovníky fotbalu nebo pro ty, co jen prostě nesmí chybět na žádné akci a rádi zapaří s pevným jádrem našeho Sokola.
----------------------------------------------------
Na místě bude také možnost zakoupit objednané (nebo i neobjednané) výroční materiály – dresy, šály, vlaječky.
Kontakt na organizátora

Michaela Horváthová