15. 04. - 16.04. 2023

XII. Národní přehlídka sokolských divadel Lázně Toušeň

Česká obec sokolská, Vzdělavatelský odbor ČOS, Kulturní komise Vzdělavatelského odboru ČOS, T. J. Sokol Lázně Toušeň, Divadelní spolek Lázně Toušeň a Městys Lázně Toušeň srdečně zvou všechny milovníky ochotnického divadla na XII. Národní přehlídku sokolských loutkových divadel.

Termín konání: 15.–16. dubna 2023

Místo konání: sokolovna T. J. Sokol Lázně Toušeň, Skleněná vila Lázně Toušeň

Vstupné: dobrovolné

Letošní přehlídka nabídne představení sedmi divadelních souborů. V sobotu i v neděli dopoledne se v sokolovně budou hrát pohádky pro dětské diváky, po nich pak dvě již osvědčené komedia a tři další tituly jako nová autorská díla. Podrobný program představení naleznete na tomto odkazu

Při dosavadních jedenácti přehlídkách sokolských divadel shlédli diváci v Lázních Toušeni celkem 43 souborů a 107 různých her.

Letos se diváci mohou těšit na soubory z Předměřic nad Labem, Prahy, Rokycan, Kroměříže a Třeště. Nebude samozřejmě chybět ani domácí Divadelní spolek T. J. Sokol Lázně Toušeň.

XII. Národní přehlídka sokolských divadel

Aktuality akce