Aktuální informace ke stávající situaci
vztahující se k uvolňování opatření ke dni 4.5. 2020

04. 05. 2020

Nově jsou v platnosti opatření vydaná usnesením vlády ČR č. 490 dne 30. 4. t.r. s účinností ode dne 11. 5. 2020. Toto usnesení, vzhledem k dobré epidemiologické situaci, již obsahuje uvolnění pro naši činnost nejen na venkovních sportovištích, ale i v prostorách našich sokoloven, a je omezeno počtem nejvýše 100 osob ve stejném čase.

"Mám velkou radost, protože je to známka toho, že se můžeme pozvolna vracet k sokolské činnosti. Samozřejmě je potřeba nadále dodržovat všechna omezení a nařízení, a navíc situace se může změnit k horšímu, ale je to už hodně silné světlo na konci tunelu," uvedla starostka ĆOS Hana Moučková.

Informaci starostky ČOS Hany Moučkové najdete ZDE, příslušné usnesení Vlády ČR najdete ZDE.