Jsem sokol, fandím sletu
Podpořte konání XVII. všesokolského sletu v roce 2024

13. 09. 2022

Blíží se XVII. všesokolský slet, který bude, již tradičně, naší největší prezentací směrem k široké veřejnosti. Chceme proto, aby proběhl co nejlépe a dostál důležitosti, která je sletům dána historicky. Uvědomujeme si ale, že uspořádání tak velké akce nebude v současné době lehké. Proto se na Vás obracíme s prosbou o pomoc.

Podpořte připravovaný slet tím, že si koupíte dobrovolnou sletovou známku v hodnotě 100 Kč, která má v roce 2022 formu elektronického certifikátu. K této formě jsme se rozhodli, protože je snadná a nezatěžuje jednoty zbytečnou administrativou.

Známku je možné objednat individuálně, za celou rodinu, tým či oddíl, ale i za jednotu či župu.

Vaše podpora znamená jistotu konání XVII. všesokolského sletu a udržení jeho úrovně z roku 2018. Příspěvky vybíráme na transparentní účet a tyto finanční prostředky budou použity výhradně na přípravu a organizaci sletu.

Známku můžete koupit ZDE