Česká obec sokolská

Nová opatření: venku pouze dvě osoby pohromadě
zatím do 3. listopadu

21. 10. 2020

Nová protiepidemiologická opatření, která přijala vláda dne 21. 10. 2020, výrazně zpřísňují dosud platná omezení, především volný pohyb osob. Opatření jsou zatím plánována na období od 22. 10. o 3. 11. 2020.

Podle nových omezení zůstávají uzavřená vnitřní sportoviště, pro pohyb ve venkovních prostorách je povolený počet osob ve skupině snížen ze šesti na dva. To efektivně znemožňuje i omezenou činnost sokolských oddílů. Více o omezení volného pohybu osob ZDE.

Nová opatření také uzavírají některé druhy obchodů (více ZDE) a omezují činnost státní správy (více ZDE).

„Epidemiologická situace se nevyvíjí dobře. Proto vyzývám naše členy k disciplíně, dodržování hygienických opatření, ohleduplnosti ke spoluobčanům i respektu k lidem, kteří s epidemií bojují v první linii. Jen tak může dojít k postupnému návratu k normálu,“ uvedla starostka ČOS Hana Moučková.

Generální partner

Hlavní partneři