Česká obec sokolská

Novým partnerem ČOS je
zdravotnická skupina EUC

15. 09. 2023

Do sletového roku vstupuje ČOS s novým, silným partnerem. Je jím zdravotnická společnost EUC, která je největším poskytovatelem ambulantní péče v Česku. Za rok provede 3,6 milionu vyšetření a pracuje v ní 2 600 kvalifikovaných zdravotníků. Ke spojení se Sokolem ji přivedly podobné hodnoty, které chce díky spolupráci ještě více rozvíjet.

Společný zájem České obce sokolské a společnosti EUC je zřejmý: motivovat lidi nejen pohybu, ale i odpovědnému a aktivnímu přístupu ke zdraví.

„Je skvělé, že v rodině našich partnerů můžeme přivítat společnost EUC. Je to silná, česká značka s moderním přístupem, která působí i v regionech, a to přesně sedí na to, s jakými společnostmi chceme Sokol spojovat. Posláním EUC je pomáhat lidem být fit, takže zde cítíme velké souznění a také prostor pro spolupráci, na kterou se již teď těšíme," říká Marek Tesař, ředitel Kanceláře ČOS.

Stejně to vnímá i nový partner České obce sokolské. „Sokol je nejtradičnější sportovní značkou v České republice. Naše hodnoty, které v EUC ctíme, jako smysluplnost, odpovědnost, péče a radost, jsou velmi blízké sokolským hodnotám občanství, komunita, osobnost a laskavost. Je tu mnoho podobností," popisuje Aziz Jahić, ředitel marketingu a PR v EUC.

Společnost na svých klinikách pečuje o zdraví lidí všech věkových skupin, stejně jako Sokol je tu také pro všechny bez rozdílu věku. „Všichni si jistě uvědomujeme, že pečovat o zdraví je potřeba kontinuálně, a zdravý, smysluplný pohyb je toho nedílnou součástí. Navíc má pohyb kladný vliv na psychické zdraví, které s tím fyzickým úzce souvisí. Motivace lidí nejen k pohybu, ale i odpovědnému a aktivnímu přístupu ke zdraví, je naším společným zájmem i cílem. Na spolupráci se těším a věřím, že se nám bude dařit," říká Aziz Jahić.

EUC2

EUC je zdravotnická společnost, která provozuje největší síť ambulantních klinik v České republice. Působí ve většině krajů a provozuje 25 zdravotnických zařízení napříč republikou, 13 mamocenter, 24 lékáren, 11 laboratoří a lékárenský e-shop. Je páteří primární ambulantní péče a jejím hlavním posláním je starat se o zdraví lidí. Pro zvýšení komfortu a dostupnosti péče koncem roku 2021 spustila mobilní aplikaci mojeEUC, která byla vyhlášena projektem roku v soutěži WebTop 100. Aplikaci má nainstalovanou už více než 100 tisíc uživatelů. Právě těm pomáhá se o své zdraví starat ještě lépe nebo se o něj začít starat vůbec. 

 

Galerie

Fotky

Newsletter

Generální partneři

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace