Online seriál #cvičímsesokolem je zpět
Naučte se základní gymnastické cviky

12. 11. 2020

Oblíbený online seriál #cvičímsesokolem, který na jaře vidělo přes sto tisíc lidí, je zpět! Nová metodická videa přináší další porci inspirace ke cvičení. Tentokrát se seriál zaměřuje na metodiku gymnastiky – a to s těmi nepovolanějšími, s trenéry a závodníky špičkového sokolského gymnastického oddílu Sokolu Brno I.

Chcete se naučit hvězdu, stojku nebo správně posilovat? Jděte na sokolský youtube kanál, kde najdete vše podstatné. Najdete na něm videa pro všechny – pro lidi různého věku, fyzické kondice a schopností. Důležité pouze je, abyste měli chuť cvičit. Online seriál #cvičímsesokolem už vás navede.

„#cvičímsesokolem se na jaře stal nejúspěšnější sérií metodických videí mezi českými sportovními organizacemi. Věřím, že se podobně bude dařit i jeho podzimní sérii. Seriál chceme rozvíjet i v budoucnu a přinášet tak spoustu inspirace všem zájemcům o zdravý pohyb,“ říká Marek Tesař, výkonný ředitel ČOS.

stojka

Průvodci podzimní série jsou členové oddílu sportovní gymnastiky Sokolu Brno I. – jednoho z nejúspěšnějších oddílů v Česku, jehož členem je třeba i David Jessen, účastník OH v Riu de Janieru.

Nová videa nasazujeme každou středu a neděli večer. Takže začít můžete už dnes.