Oslavme na vrcholu výročí založení republiky -
Turistický 28. říjen letos jinak.

23. 10. 2020

Vzhledem k současné situaci ohledně pandemie onemocnění covid-19 musela Komise turistiky OV ČOS zrušit tradiční akci Sokolský výstup na Říp, pořádanou v rámci každoročních oslav výročí založení Československé republiky.

Česká obec sokolská - Komise turistiky Odboru všestrannosti zve všechny k účasti na akci

Se Sokolem na kopečky - 28. říjen, aneb
{Oslavme na vrcholu výročí založení republiky}

Jako určitou náhradu se Komise rozhodla uspořádat „virtuální“ akci, které se může každý zúčastnit individuálně při dodržení všech bezpečnostních pravidel, a proto vydává následující výzvu:

1) Dne 28. října 2020 vystup, vyjdi, vylez, vyjeď na kole či koloběžce nebo se jinak doprav vlastní silou na jakýkoliv kopeček, kopec, horu, vrchol, skálu či pahorek, ať už v okolí svého bydliště nebo poblíž místa aktuálního pobytu.

Pokud nemůžeš z jakéhokoliv důvodu ven, vyjdi aspoň na půdu nebo na balkon, vylez na zahradě na strom nebo na štafle ;-)

2) Oslav na tomto vrcholu 102. výročí založení Československa tím, že se na místě vyfotíš s jakoukoliv sokolskou (vlajka, znak, kokarda, tričko, ...), nebo státní (vlajka, vlaječka, znak, ...) symbolikou (ideálně s oběma).

3) Pošli svou fotku se sokolskou nebo státní symbolikou na email jbroz@sokol.eu nebo ji sdílej na facebookové stránce události, která bude umístěna na facebookovém účtu Odboru všestrannosti ČOS.

K fotce uveď své jméno (stačí křestní) a místo, kde jsi fotku pořídil.

(Zasláním fotografie souhlasí každý účastník se zveřejněním této fotografie na internetových stránkách www.sokol.eu a na facebooku České obce sokolské a facebooku Odboru všestrannosti.)

4) Jako odměnu obdržíš obratem virtuální pamětní list akce – buď emailem, nebo přes zprávu na Facebooku.

Pokud se v roce 2021 zúčastníš jakékoliv Hlavní turistické akce Sokola, které pořádá Komise turistiky OV ČOS, a na které jsi srdečně zván, obdržíš tam otisk pamětního razítka a také placku (buton) akce Se Sokolem na kopečky - 28. říjen.

5) Tři nejlepší fotografie budou oceněny věcnými cenami od České obce sokolské. Za nejlepší fotografie budou považovány ty tři fotografie, které získají nejvíce lajků na facebooku!

Připomínáme, že všichni účastníci, jsou povinni dodržovat všechna aktuálně účinná nařízení Vlády ČR a ostatní omezení vyplývající ze současné epidemické situace.