Česká obec sokolská

Pozor! Spustili jsme speciální web
XVII. všesokolského sletu

04. 09. 2023

Na značky! Už je to tady! S nadšením oznamujeme spuštění speciálního webu pro XVII. všesokolský slet 2024! Na adrese www.slet2024.cz najdete novinky, informace, program, videa a inspiraci pro všechny, kdo se touží podílet na tomto velkolepém, významném a jedinečném sportovně-společensko-kulturním setkání. Těšíme se na Vaši návštěvu na sletových stránkách a hlavně příští rok i na sletu!

Na webu www.slet2024.cz, jehož vizuál se nese v duchu toho sletového od renomovaného grafického studia Dynamo design a komiksového ilustrátora Jaromíra 99, naleznete mnoho zajímavých funkcí a obsahu. To vše bude sloužit jako hlavní zdroj informací o XVII. všeskolském sletu 2024.

 Na co se můžete těšit:

  1. Novinky a aktuality: Budete mít přístup k nejnovějším zprávám, rozhovorům se zajímavými osobnostmi, kteří se podílejí na přípravě sletu, cvičí nebo cvičili na sletu, včetně informací o přípravách, programu a zajímavostech spojených se sletem.

  2. Kolekce oblečení: Zároveň představujeme naši zbrusu novou kolekci sletového oblečení s moderním designem. Budete mít možnost vybrat si sletový styl, který si Vás získá a bude mít chuť začít cvičit. Startujeme prvními kousky a další budeme postupně přidávat.

  3. Fotogalerie a videa: Procházet si můžete unikátní fotografie z minulých sletů, inspirujte se výkony účastníků a nechte se vtáhnout do nepopsatelné atmosféry vytvářející nezapomenutelné zážitky. Nechybí poutavá videa, přestavení skladeb a rozhovory.

  4. Program a události: Najdete zde podrobné informace o programu sletu, včetně časového harmonogramu jednotlivých akcí a vystoupení.

  5. Registrace a účast: Naleznete zde informace o tom, jak se můžete zúčastnit sletu 2024 jako účastník, dobrovolník nebo divák (informace o prodeji vstupenek budou následovat).

  6. Historie: Dozvíte se, jak se pod vedením Miroslava Tyrše konal první slet a o všech dosavadních šestnácti sletech. I když se slety konaly napříč třemi staletími, nikdy neustrnuly v minulosti, ale skladby i celý sletový program vždy odpovídaly dané době. 

  7. Kontakt a podpora: Máte-li nějaké dotazy, nebo potřebujete další informace, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Rádi Vám poskytneme potřebné informace.

Těšíme se, že Vás na našem novém webu přivítáme a společně se setkáme na XVII. všesokolském sletu, který se uskuteční od 30. června do 5. července 2024 v Praze. Neváhejte nám napsat i připomínky a podněty, co byste na sletovém webu rádi našli.

Web jsme pro Vás připravili ve spolupráci s firmou eSports.cz. Díky!

Sletu, nazdar!

Galerie

Fotky

Newsletter

Generální partneři

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace