Přihlas svůj sokolský oddíl do druhého ročníku Hýbeme se hezky česky
Mohou se přihlásit všechny sokolské oddíly

27. 04. 2022

Sokolské oddíly všech věkových kategorií se mohou od zítřka - tedy od 28. 4. do 18. 5. registrovat do projektu Hýbeme se hezky česky. Stačí vyplnit formulář na webu projektu.

Penny ve spolupráci s Českou obcí sokolskou letos pořádá druhý ročník projektu, ve kterém finančně a materiálně podpoří stovky sportovních klubů a týmů ve všech regionech. Celkově Penny v letošním ročníku rozdělí mezi sokolské oddíly 2x více peněz, než loni.

Letošní ročník má 3 novinky:

• mohou se přihlásit sokolské týmy a oddíly všech věkových kategorií

• v červnovém on-line hlasování kromě jednoho “klikacího” hlasu denně má každý možnost zapojit se pohybem. Stačí nahlásit, že uběhl či ušel 1 kilometr za daný den a má k dispozici druhý hlas pro online hlasování

• celkově bude rozděleno 2x více peněz, než loni

Registrujte se od zítřka na webu www.hybemesehezkycesky.cz a řekněte o projektu svým sokolským sestrám a bratrům.

Fáze soutěže:

Registrace: 28. dubna -  18. května