Přípravy na Sokolský běh republiky
jsou v plném proudu

27. 10. 2022

Na nádvoří Tyršova domu se intenzivně připravuje zázemí pro Sokolský běh republiky. Cílem je poskytnout běžcům co největší komfort.

Na odstavné ploše Tyršova domu se od čtvrtečního rána vše intenzivně připravuje na páteční Sokolský běh republiky. Hlavní podium je již postavené, brigádníci připravují startovní balíčky, které dostane každý běžec.

Další skupina kompletuje medaile. Její součástí je i náramek v barvě trikolory, které vyrobila firma Preciosa. Každý, kdo doběhne, dostane tuto medaili a kromě „placky“ bude mít i další památku, kterou může případně někoho obdarovat.

Podívejte se, jak se náramky vyráběly

Samozřejmostí příprav je i označení zázemí - připravena je úschovna zavazadel i šatny v Michnově paláci a další navigace. Své stánky připravují také partneři běhu - například dodavatel triček - Under Armour.