Pronájmy Tyršova domu a
Michnova paláce moderně

01. 06. 2023

V novém hávu představuje Česká obec sokolská v pražském sídle na Malé Straně své unikátní prostory, které si je možné pronajmout. Mnozí už své akce u nás pořádali a znají krásy i výhody sálů a tělocvičen. Nyní je šance si barokní Michnův palác a Tyršův dům projít i virtuálně. Tak neváhejte, koukněte se a rádi Vás přivítáme.

Nabídka pronájmů je rozmanitá a prostory se dají kombinovatV případě zájmu o pronájem si projděte konkrétní parametry prostor ZDE.

Michnův palác povýší každou akci na nezapomenutelný zážitek a je ideálním místem pro slavnostní, kulturní i obchodní akce. V horním patře nabízí Mramorový salonek a Aulu s předsálím. Oba prostory jsou propojeny schodištěm s přízemní částí, v které najdete sál Petřín, část Čertovka a další tři menší salonky. Celková kapacita dosahuje přes 300 osob.

Virtuálně si palác, o kterém se první zmínky objevily už v roce 1579, projděte ZDE.

V hlavní budově Tyršova domu je k dispozici je pět tělocvičen, je možné využít jednu ze tří poslucháren a bazén. 3D vizualizaci (bez bazénu) najdete ZDE.

Sokol vede Čechy k pohybu a společné aktivitě, proto má Tyršův dům hned pět tělocvičen. První má rozlohu 1142 m2, je největší v areálu a má basketbalové a volejbalové hřiště, gymnastické nářadí a další vybavení. Na mobilní tribuny se vejde až 80 diváků.

Tělocvičny 2 až 4 jsou menší a vhodné pro sportovní lekce mimo míčových her. "Čtyřka" je ideální pro taneční lekce a "pětka" je vhodná pro kondiční cvičení a jógu.

Posluchárny jsou ideální k přednáškové činnosti, seminářům, pro školení či klubová setkání. Nechybí zatemnění oken a v některých je videoprojekce, tabule či dataprojektor.

Bazén vznikl v roce 1925 a je nejstarším fungujícím krytým plaveckým bazénem v Praze. Je dlouhý 25 metrů, má pět drah a hloubku 1,5 až 2,5 m.

A pro konkrétní podmínky pronájmů kontaktujte Lucii Havlovou tel: +420 257 007 281, +420 731 612 740; e-mail: kratkodobepronajmyTD@sokol.eu, lhavlova@sokol.eu