Sokol v létě na výletě 2023
Prázdninová aktivita projektu Se Sokolem do života startuje 3. 7.

28. 06. 2023

Prázdniny jsou před námi a my pro vás máme velké letní dobrodružství se sokolíkem Pepíkem a jeho partou zvířátek. A na co se můžete těšit? Na více než 100 výletních tipů, zajímavé pohybové úkoly i nepohybové úkoly, a navíc soutěž o zajímavé ceny. Zabalte si batůžky a v pondělí 3. 7. vyrážíme na první výlet. Kdo se k nám přidá?

Letní aktivita Sokol v létě na výletě není jen velké prázdninové dobrodružství, kde poznáte zajímavá místa České republiky a postupně plníte pohybové a nebohybové úkoly, ale také můžete soutěžit o ceny.

Každý týden vybereme tři výherce, kteří se mohou těšit na TRIČKA PROJEKTU SE SOKOLEM DO ŽIVOTA a na konci prázdnin nás čeká finále o zajímavé ceny.

Nezapomeňte OD PONDĚLÍ 3. ČERVENCE sledovat naše profily na sociálních sítích, ať vám neuniknou žádné novinky k naší letní aktivitě: FACEBOOK a INSTAGRAM.

Cíle na každý týden, pohybové i nepohybové úkoly najdete v jednotlivých záložkách příslušného týdne. Podrobnosti k jednotlivým výletním cílům + popis úkolů budou zveřejněny vždy v pondělí příslušného týdne tzn.:

• ROZHLEDNY (3. 7.)
  • MOSTY (10. 7.)
  • VODA (17. 7.)
  • ZVÍŘÁTKA (24. 7.)
  • HORY A KOPCE (31. 7.)
  • JESKYNĚ (7. 8.)
  • HRADY & ZÁMKY (14. 8.)
  • PAMÁTKY (21. 8.)

Pravidla soutěže naleznete ZDE.

Hrací karta k letní aktivitě ke stažení ZDE.

Origami sokolíka Pepíke ke stažení včetně návodu na složení ZDE.