Sokolové mají novou sportovní kolekci
Spojili síly s Under Armour

14. 05. 2020

Spolupráce Sokola s prestižní americkou značkou přinesla zbrusu novou kolekci funkčního sportovního oblečení. Je určená pro všechny – jak pro sportovce, tak pro lidi s aktivním přístupem k životu. Sokolové tak mohou nosit stejnou značku, jakou oblékají nejúspěšnější sportovci světa. U nás si ji oblíbila třeba rychlobruslařka Martina Sáblíková, trojnásobná olympijská vítězka a mnohonásobná mistryně světa.

„Mám z kolekce velkou radost. Spojování Sokola s atraktivními a silnými značkami je cílem naší dlouhodobé strategie. Propojení naší tradice s nejmodernějšími technologiemi je cestou, jak oslovit mladé lidi a jak ukázat, že se Sokol neustále vyvíjí. Under Armour se tak zařadila po bok našich partnerů, jako je ČEPS, Česká spořitelna nebo Google,“ říká o spolupráci výkonný ředitel ČOS Marek Tesař.

Kolekce3   Kolekce1

„Tolik motivovaných sportovců napříč všemi generacemi nenajdete nikde jinde než v Sokole. Jsme proto pyšní, že sokolům můžeme nabídnout naše špičkové produkty,“ popisuje vzájemnou spolupráci Pavel Hynek, Country manager CZ&SK Under Armour.

Funkční trička, mikiny nebo třeba legíny si už vyzkoušeli i cvičitelé během natáčení online seriálu #cvicimsesokolem a reakce jsou pozitivní. „Oblečení je z příjemného materiálu, dobře se v něm cvičí venku i vevnitř. Navíc je slušivé,“ říká lektorka Ústřední školy ČOS Zuzana Míková.

Kolekce4   Kolekce2

Kolekci dominuje logo ČOS, které je umístěno tak, aby nebránilo aktivnímu pohybu, ani účinnosti technologií. „Se Sokolem nás pojí také jedna zajímavost. Věděli jste, že Under Armour byl založen v Baltimoru, tedy ve stejném městě, kde vznikla jedna z prvních sokolských jednot na území Spojených států amerických?“ dodává Pavel Hynek. (hoj)

Nová kolekce je k dostání už teď na sokolském e-shopu.