Česká obec sokolská

Tři varianty závodů Sokolského běhu republiky
28. listopadu se poběží v každém případě

11. 11. 2020

Náhradní termín závodů Sokolského běhu republiky se blíží, těšíme se na vás už 28. listopadu nejen na 29 závodních místech České republiky. Vzhledem k měnící se situaci kolem COVID-19 v tuto chvíli nemůžeme jednoznačně říct, jak závody budou probíhat, proto jsme pro vás připravili přehled variant, které mohou nastat a na které jsme připraveni. Jisté je, že se k vám všem dostanou vaše startovní balíčky a Sokolský běh republiky poběžíme, ať už společně či individuálně.

V současné době jsou připravené 3 varianty závodů. Ty se týkají závodníků, kteří jsou přihlášení na jeden z oficiálních závodů, nikoliv na Individuální výzvu.

1. OFICIÁLNÍ ZÁVOD

Pokud se vše uklidní a budeme se moci potkávat v době závodu ve větším počtu, závody se uskuteční ve standardní podobě, samozřejmě s dodržováním všech potřebných hygienických opatření.

2. OTEVŘENÝ START

Pokud nám aktuální restrikce dovolí, uspořádáme závody s tzv. otevřeným startem, kdy si startovní balíček budete moci vyzvednout na místě závodu (den i čas bude upřesněn dle pokynů lokálních organizátorů) a trať závodu s měřeným časem si proběhnete ve vymezeném čase během elého dne - 28. listopadu.

3. INDIVIDUÁLNÍ VÝZVA

Pokud nebude možné uspořádat závody ani v jedné z prvních dvou variant, poběží se závody ve formě tzv. individuální výzvy, kdy si startovní balíček budete moci vyzvednout na místě závodu (den i čas bude upřesněn dle pokynů lokálních organizátorů) a po samotné trati či kdekoliv si budete moct svůj Sokolský běh republiky odběhnout.

Informace ohledně vyzvednutí balíčků na jednotlivých místech závodů zveřejníme na webu www.behrepubliky.cz a na sociálních sítích Sokolského běhu republiky.

Nezapomeňte, že pokud ještě nemáte své startovní číslo, můžete se stále do jednoho ze závodů přihlásit, a to do 25. 11. Pokud byste chtěli běžet zcela individuálně, registrace na “Individuální výzvu” běží už jen do 16.11. Po objednání vám baalíčky je pošleme domů.

Vzhledem k tomu, že se informace ohledně epidemické situace neustále aktualizují, sledujte náš web www.behrepubliky.cz a sociální sítě, kde vás budeme o všem včas informovat.

Děkujeme za trpělivost, podporu a vaši chuť a motivaci si Sokolský běh republiky zaběhnout. Těšíme se na vás!

Generální partner

Hlavní partneři