Ve sletové kolekci
si vybere vánoční dárek každý

06. 12. 2023

Pokud přemýšlíte nad vánočním dárkem, který opravdu potěší, je to určitě sletová kolekce, resp. její první část. Najdete v ní trička, mikiny, lahve, bloky, hrnky, nebo třeba ponožky. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým hezkým vánočním dárkem a ukažte všem, že jdete na slet.

Aktuálně ve sletové kolekci najdete víc než 20 položek. Nejoblíbenější jsou zatím trička v různých barvách a s různou grafikou. Hodit se ale určitě bude i sletový blok nebo hrnek na dobrou kávu či čaj. „Sletová kolekce se líbí, z čehož máme radost. Vznikla ve spolupráci se sokoly a rozdělili jsme ji na tři vlny, které reflektují nejen přípravy na slet, ale i roční období. Nedávno vznikly krásné fotky a jako modely jsme oslovili přímo sokoly," říká Markéta Wolfová, marketingová manažerka sletu.

Aktuálně na fotkách můžete vidět Šárku Slabou ze Sokola Praha Vršovice, Marka Matošku ze Sokola Písek, Roberta Löwenhöffera ze Sokola Praha Spořilov, malou Lucii ze Sokola Praha Královské Vinohrady a Robina, který nejraději jezdí stejně jako jeho táta a bratr na skateboardu.

„Smyslem focení bylo také ukázat, že sletová kolekce není určená jen na cvičení, ale že obsahuje i věci na volnočasové nošení a ve sletovém tak může být opravdu každý, a to i mimo prostory tělocvičny a nácviků," vysvětluje Markéta.

nakupujte na fnshp.cz/sokol

Už teď ČOS připravuje doplnění kolekce. Těšit se můžete na teplákovou soupravu pro děti i dospělé, osušku, kuchyňskou zástěru nebo třeba na čepice.

Na sokolském eshopu najdete ale i oblíbenou sportovní kolekci Under Armour, kolekci Sokole Style a mnoho dalšího.