Česká obec sokolská

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA MANAŽERA KOMUNIKACE
JE JIŽ V PROCESU

08. 01. 2021

Protože dostáváme dotazy na probíhající výběrové řízení na pozici Manažer komunikace/tiskový mluvčí ČOS od dalších uchazečů, ale i od našich členů, informujeme o jeho aktuálním stavu.

Tato odborně a časově náročná pozice je pro Českou obec sokolskou velmi důležitá. Proto jsme k tomuto řízení přistoupili velmi zodpovědně a s maximálním respektem. V první polovině prosince jsme rozeběhli velmi rozsáhlý akviziční proces, díky kterému se nám sešlo do 5. 1. dvacetdevět kandidátů. Většinou velmi kvalitních, a to jak po stránce zkušeností, tak i po stránce obsahu motivačních dopisů. 

Protože byl zájem tak velký, rozhodli jsme se využít služeb velmi zkušené HR odbornice, která přes dvacet let vybírá PR pracovníky pro renomované společnosti, aby nám nejprve pomohla – podle zadaných kritérií – vybrat účastníky pro první pohovor (I. kolo).

V průběhu 2. lednového týdne proběhl pod vedením této odbornice také tzv. prescreening, tedy rozhovor se sedmnácti vybranými adepty (II. kolo). Na základě kvalifikačních předpokladů, našich potřeb a doporučení odbornice jsme vybrali sedm osob, kterým jsme zadali vypracovat do neděle tohoto týdne několik úkolů, které ukážou jejich skutečnou expertízu (III. kolo). Rozhodující kritéria byla především odbornost, zkušenost s prací s médii (ideálně ve sportovním prostředí) a naprosto nutná časová flexibilita.   

V týdnu od 11. 1. budou probíhat osobní pohovory, předpokládáme s většinou z úspěšných účastníků z třetího kola, s cílem vybrat nového kolegu na tuto pozici (IV. kolo). 

Protože nás moc těší zájem, respektive očekávání sokolské veřejnosti, kdo tuto pozici zaujme, rozhodně Vás budeme o výsledku tohoto řízení dále informovat. Držte nám palce. 

Děkujeme také všem zájemcům, které jsme si nevybrali pro další kola, za účast. Moc si vážíme toho, že jste chtěli s Českou obcí sokolskou spolupracovat a věříme, že se jistě naskytne další příležitost. 

 

V tuto chvíli již další přihlášky do tohoto výběrového řízení nepřijímáme.

Newsletter

Generální partner

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

Partnerské organizace