Česká obec sokolská

Začíná online hlasování v soutěži Hýbeme se hezky česky
Získejte hlas navíc svým pohybem

02. 06. 2022

Dnes startuje on-line hlasování v soutěži Hýbeme se hezky česky organizované společností Penny. Do soutěže se přihlásilo 729 sokolských oddílů, pro které můžete hlasovat na webové stránce projektu až do 29. června. V některých mikroregionech postupují týmy rovnou do finále, protože se tam přihlásily tři týmy nebo méně. Novinkou letošního roku je také hlasování pohybem. Počítá se každý ušlý nebo uběhnutý kilometr a finalisté v tom regionu, který jich v červnu dá dohromady více než 10 tisíc, se mohou těšit na odměnu 10 tisíc korun.

Až do 29. června můžete hlasovat pro svůj sokolský oddíl v soutěži Hýbeme se hezky česky. Z každé IP adresy lze v jednom dni hlasovat jednou, a to vždy od 0:00 do 23:59:59 hod.  Při otevření webové stránky bude hlasujícímu navrhnut pro hlasování Mikroregion, který lze změnit a hlasovat pro jiný.

Když do systému nahrajete informaci o tom, že jste předchozí den uběhli či ušli nejméně 1 kilometr, získáváte hlas navíc. U počtu kilometrů vyšším, než 25 km je nutné zaslat nejpozději 24 hodin před hlasováním na e-mail info@penny-sport.cz důkaz o pohybové aktivitě  (může jít o fotografii se snímkem mobilního telefonu či chytrých hodinek dokládající počet ušlých či uběhnutých kilometrů). Informace o přidělení druhého hlasu i přijetí počtu nahlášených kilometrů do součtu mikroregionu, bude zaslána mailem.

„Jsme rádi, že se do soutěže přihlásil tak velký počet sokolských týmů. V porovnání s loňským rokem je to nárůst o 20%. Zároveň nás těší, že jsme společně s Penny do principu soutěže přidali pohyb, který umožňuje získat hlasy navíc a ve finále i více peněz,“ říká ředitel Kanceláře ČOS Marek Tesař. „Nyní se můžeme ukázat a opravdu rozhýbat Českou republiku,“ dodává.

V některých regionech jsou týmy rovnou ve finále

V některých regionech se přihlásily 3 týmy či méně. V tom případě postupují do zářijového finále všechny týmy. Hlasující to zjistí tak, že v daném regionu bude uvedeno „Gratulujeme týmům v tomto regionu k přímému postupu do finále! Hlasujte pohybem a navyšte jejich výhru!“ V tom případě se „hraje“ o to, jestli v něm finalisté získá prémii 10 tisíc korun k odměně za umístění. Na tuto částku se mohou těšit v případě, že součet všech nahlášených kilometrů, které soutěžící uběhli či ušli, přesáhne 10 000. Sčítají se údaje nahlášené za daný Mikroregion, nikoliv za týmy samostatně.

 

 

Galerie

Fotky

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partner

Hlavní mediální partneři

PARTNER

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace