Zapojte se do fotografické soutěže
Sokolové v době covidové

27. 04. 2021

Fotíte rádi? Nebo se Vám, třeba i náhodou, podařilo během uplynulého roku zachytit něco mimořádného? Tak právě pro vás je soutěž, kterou vyhlásila Komise vzdělavatelského odboru ČOS pro práci s mládeží a seniory. Pošlete jí své nejpovedenější snímky. Ty nejlepší se mohou těšit na zajímavé ceny. Chceme tak nabídnout aktivitu, která vás bude bavit a zároveň vám dá možnost seberealizace i v této nelehké době.

Foto soutěž „Sokolové v době covidové" bude probíhat od 1. května do 30. června 2021. Jedná se o soutěž jednotlivců. Po dobu trvání soutěže můžete fotografie posílat průběžně, každý účastník maximálně 3 snímky, všechny doplněné o krátký popis. Přijímáme i snímky zhotovené před tímto obdobím, tj. z celé doby covidové. Soutěžit můžete hned v několika kategoriích a tématech. (Účastníci mladší 18 let musejí doložit souhlas zákonného zástupce, viz přihláška níže).

Kategorie:

děti do 10 let
    mládež 10–18 let
    dospělí do 60 let
    senioři nad 60 let

Témata:

Sokolové doma
     Sokolové venku
     Sokolové na zajímavém místě v blízkém okolí

Po vyhodnocení bude možné fotografie zhlédnout na sokolském webu. Slavnostní vyhlášení vítězů a výstava fotografií proběhne při vhodné vzdělavatelské příležitosti během podzimu 2021, až to situace dovolí.

Výherci na prvních třech místech v každé kategorii se mohou těšit na diplom a zajímavé drobné ceny, všichni ostatní na osvědčení o účasti v soutěži.

Velmi se těšíme na vaše snímky a jsme zvědaví, kolik se nám jich do 30. června 2021 sejde. Zapojit se můžete po celou dobu trvání soutěže.

Přihláška do soutěže ZDE.

Své příspěvky v elektronické verzi zasílejte souběžně na následující e-mailové adresy: marie.brunerova@seznam.cz a kbyrouti@sokol.eu