Česká obec sokolská

Do sekretariátu ČOS hledáme novou posilu. Tvá role má mnoho tváří od administrativní a asistentské podpory (50 %), přes komunikaci s jednotami a župami (25 %), po koordinaci laskavého projektu Sokolská kapka krve (25 %). Poznej s námi, co všechno se v Sokole děje a přispěj svými nápady i Ty k jeho rozletu.

Požadavky:
  • schopnost samostatné práce a plánování;
  • příjemné a reprezentativní vystupování;
  • komunikace slovem i písmem;
  • výborné organizační schopnosti;
  • pokročilá práce s počítačem (emaily, MS Office apod.);
  • výhodou dobrá orientace na sociálních sítích (Facebook, Instagram), vítáme i znalosti v této oblasti;
  • zájem o sokolské dění.
Náplň práce:
  • asistence a administrativní podpora sekretariátu ČOS (organizace interních i externích schůzek, operativní agenda, organizační činnosti, apod.);
  • zajištění hladkého chodu kanceláře a interní podpory (přijímání návštěv a příprava občerstvení, správa zásob kancelářských potřeb);
  • vyřizování korespondence, elektronické pošty, telefonických hovorů;
  • příprava podkladů, formálních dokumentů a prezentací;
  • komunikace se župami a jednotami ohledně aktuálního dění;
  • komunikace s dodavateli a partnery;
  • koordinace a komunikace projektu Sokolská kapka krve.
Nabízíme:
  • možnost seberealizace ve spolku s téměř 160letou tradicí;
  • práci v pestrém kolektivu v centru Prahy;
  • příspěvek na stravování v podobě stravenek;
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days;
  • nástup na plný úvazek možný od září, dle dohody i později.

Místo výkonu práce: Tyršův dům, Újezd 450, Praha 1 Malá Strana

Termín nástupu: ihned

Zaujala-li vás pozice nebo máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Nejlépe na e-mailovou adresu: akaslova@sokol.eu, kam také zašlete svůj životopis, popřípadě motivační dopis a to do 24. 9. 2021.

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Generální partner

Hlavní partneři