Česká obec sokolská

Napsali o nás (výběr z médií)

19. 8. MASKA, FLERET DO RUKY A PÍÍÍP! (Magazín MF DNES - rozhovor s Alexem Choupenitchem)

19. 8. Neznámé olympijské medaile (Mladý svět)

16. 8. Ve zdravém těle zdravý duch! Druhý sokolský slet (Náš region Praha)

22. 7. Sokol Skalička slavil 100 let ve velkém a jak se patří (Přerovský a Hranický Deník - tisk)

21. 7. Reklama na sokolovně překvapila Brňany (Brněnský Deník)

20. 7. Sokolovna ve Velkých Hamrech už více než století slouží malým i velkým sportovcům (Genus)

20. 7. Demolice domu v Brně odkryla reklamu z první republiky. Zachrání ji? (Zprávy z Moravy)

20. 7. FOTO: Sokolové v Hoře Svaté Kateřiny pořádají Sokolské letní dny (Mostecký Deník)

19. 7. DOKUMENTPozoruhodný život sokolské náčelnice Marie Provazníkové (audio - Český rozhlas +)

19. 7. Ke stému výročí vydali bankovku. S Herzánem (Naše Třebíčsko)

14. 7. Investice do nové sokolovny v Hrušovanech u Brna (ČT - Události v regionech - Brno)

14. 7. Příběh kamínku z Moravy. Za tři dny se dostal z Pradědu do Tyršova domu v Praze  (Brněnský Deník)

14. 7. Zpátky na stromy. Projekt Se Sokolem do života učí děti z mateřských škol správně se hýbat. A mít rád sport (Zdravotnický deník)

14. 7. Chrámy zdravého těla a ducha se opět probouzejí. Jak vypadají nejhezčí sokolovny u nás? (Czechdesign)

13. 7. Sokol chce do života rozhýbat tisíce dětí, které přibrzdila pandemie  (ČT4 Sport)

13. 7. Se Sokolem do života. Zapojit se může každá mateřská školka (regionální Deníky)

13. 7. Malé děti nezlenivěly. Sokolíků za rok přibylo (MF DNES)

12. 7. Sokol vyzývá školky: Zapojte se s dětmi!  (Pražský Deník)

12. 7. Živý vstup CNN Prima News z O2 Universum (CNN Prima News)

12. 7. Česká obec sokolská dnes zahájila 6. ročník Se Sokolem do života (Radiožurnál - audio k přehrání)

12. 7. Starostka ČOS Hana Moučková hovoří o projektu Se Sokolem do života (Radiožurnál Sport - čas 17:20)

12. 7. Projekt se Sokolem do života ve Studiu 6 v České televizi (ČT24)

3. 7.  Lidská pyramida vyrostla v jihlavské sokolovně. Mrkněte, jak se povedla (Jihlavský Deník)

3. 7. Nejrychlejší „šplhoun“ světa je od Vltavy. Na začátku mě to moc nebavilo, říká (Kladenský Deník)

ČERVEN 2021

KVĚTEN 2021