Česká obec sokolská

Napsali o nás (výběr z médií)

14. 1. Problém s kabely vyřešen, halu na Pouchově otevře město na jaře (Deník.cz)

14. 1. Běh Lužicemi zalitý sluncem. Lidé vítali rok pohybem. Najdete se na fotkách? (Deník.cz)

13. 1. Kam jdou peníze? Sport řeší "koronavirovou" situaci, Sokol vnímá nespravedlnost (Deník.cz)

9. 1. Dravý sokol, nebo třeba drobná sýkorka. Češi si zvolí národního ptáka (Deník.cz)

31. 12. Vykročte do Nového roku společně. Přidejte se k novoročním pochodům (QAP.CZ)

29. 12. Seskok parašutistů v Nehvizdech 29. 12. 1941 (Kultura 21.cz)

28. 12. Legionáři odhalili pamětní desku Ferdinandu Rychlovskému (Valašské Klobouky)

28. 12. Hradec poprvé v historii dobyl Pardubice. Popravovali ex (Pardubický Deník)

28. 12. Rokycany projektují rekonstrukci 120 let staré sokolovny, která je uzavřená (ČTK, Stavebniserver.com)

23. 12. V Praze 2 bude možné hrát venkovní hru, která povede účastníky za betlémy (Pražský Patriot)

23. 12. Jemnický Sokol podepsal spolupráci s společnosatí Rhea holding (Vysočina news)

23. 12. Půl roku prací na VMO u Tomkova náměstí v Brně: tělocvična sokolů šla k zemi (Brněnský Deník)

23. 12. Kam o Vánocích na Valašsku? Na koncert Docuku a Kaczi, betlémy nebo koledy (Valašský Deník)

23. 12. Tělocvična Dělnické tělocvičné jednoty v Hradci Králové (turistika.cz)

23. 12. Na jihu Čech je 12 nových kulturních památek, zámek, most i šatlava (Seznam Zprávy)

22. 12. Florbalové ozvěny: famózní probuzení Sokolů, další svitavské zklamání (Parubický Deník)

22. 12. Marian Jurečka: Naše rodinné setkání zaplní sokolovnu (Impuls Regiony)

22. 12. Poděkování Sokola Nasavrky za soutěž Hýbeme se hezky česky (Soutěžmania.cz)

22. 12. Chudeřín udržuje ve formě místní spolek (Mostecký deník)

14. 12. Sbírka v Sokolovně ve Zlivi pomůže lidem se zdravotním postižením (Českobudějovický deník)

14. 12. Od úšklebků k radosti: Proč budily moderní sporty před sto padesáti lety posměch? (Stoplusjednicka.cz)

14. 12. Vzpomína na Věru JIROUSKOVOU (Praha 10)

13. 12. Být i starostou nebo jen poslancem? Dilema řeší pětice politiků z Moravy (Hodonínský Deník.cz)

13. 12. SOKOLOVÉ Z ROKYCAN USPALI NA KOTLI ČERTY (Rokycanský deník)

13. 12. Z kroniky: Významný den lounského Sokola (Ohře media)

12. 12. V Třebenicích vzpomínali na lékaře a zachránce města Václava Paříka (Litomeřický deník)

11. 12. MUDr. Josef Moravec byl nejen starosta, ale zakladatel mnoha českých škol v regionu (Královedvorsoko.cz)

11. 12. Vzpomínky pamětníků ožijí díky reportážím studentských týmů z kraje (Region Plzeň)

11. 12. Sokolové a aktivisté v souboji o prosperitu Jemnice (Občasník.eu)

11. 12. Sokolský zpravodaj (ČT Sport) - Mistrovství ČR v Canicrossu,  Jaroslav Hák - Sokol Studenec, Sokolovna Dobříš, Se Sokolem do života

10. 12. Před sto třiceti pěti lety se narodil akademický malíř a grafik Antonín Kameník (Prostejov.eu)

9. 12. Spolek Hanácký Jeruzalém v Prostějově nejen připomíná historii zdejší židovské komunity (Hanácký Jeruzalém)

9. 12. Lezecká stěna v sokolovně ožila prvními zájemci (Rakovnický deník)

9. 12. Sokolové přerušili hegemonii Brna a ovládli Mládežnickou ligu 2021! (Kladenský deník)

9. 12. Českobudějovický Daniel Dvořák je dvojnásobným mistrem republiky v badmintonu (Táborský deník)

9. 12. I letos se sešli lidé z Vysočiny a zazpívali si koledy (Žďárský deník)

9. 12. Liberecký kraj podpořil restaurování soch ve Třtí a Rychnově (Naše Pojizeří)

7. 12. Města se při plánování rozpočtu drží při zemi, kvůli covidu i energiím (Rádio Impuls)

7. 12. Hýbeme se hezky česky rozdávalo radost (Hospodářské noviny)

6. 12. Adventní kalendář se Sokolem (Kam s dětmi.cz)

6. 12. Klub, jenž přežil válku i povodeň. Slovan Frenštát slaví devadesát let (Jezdci.cz)

6. 12. Milevsko opět hostilo netradiční závod v trojboji dvojic (jcted.cz) Ikona TV vysilani_PNG

5. 12. Sokol Jemnice jedná o spolupráci s Kolářem (občasník.eu)

4. 12. Petice za kavárnu v autíčku v Budějovicích má přes dva a půl tisíce podpisů (idnes.cz -České Budějovice)

4. 12. Odbor všestrannosti společně s dětmi hledal Mikuláše (jcted.cz)

4. 12. Ladislav Měšťan - učitel a sportovec, osobnost, která přes padesát let ovlivňovala sport, výchovu a vzdělávání na Královédvorsku (kralovedvrosko.cz)

3. 12. Začátky lyžařství na Královédvorsku podle Ladislava Měšťana a Karla Ježka (Královedvorsko.cz)

3. 12. Víkend bude Mikuláše, za dětmi do lounské sokolovny přišel už ve středu (Žatecký deník)

3. 12. Ladislav Měšťan - učitel a sportovec, osobnost, která přes padesát let ovlivňovala sport, výchovu a vzdělávání na Královédvorsku (Jaroměřsko.cz)

3. 12. Chystají opravu Tyršova stadionu, studie navrhuje šest staveb (Jindřichohradecký Deník.cz)

1. 12. Zprávičky ze školičky Kuřátko_Se Sokolem do života (Říčanský kurýr)

Listopad 2021

Říjen 2021