Česká obec sokolská

Chcete být součástí Sokola, tradičního a nejúspěšnějšího sportovního spolku, který v současnosti slaví již 160 let? Stát se hybnou silou části ústředí České obce sokolské?

Hledáme zodpovědnou osobnost s komunikačními a organizačními schopnostmi, smyslem pro důslednost, pečlivost při administraci prováděných činností a kladným vztahem ke sportu.

Referent/ka-Asistent/ka pro oblast sportu pro všechny

Náplň práce:

• zodpovědnost za administrativní a organizační podporu sportovních akcí a projektů v oblasti sportu pro všechny
  • vedení evidencí a přehledů
  • činnosti asistentky/a v sekretariátu
  • zajištění zápisů z porad
  • komunikace a spolupráce s ostatními odbornými útvary při pořádání všech akcí

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, systémové myšlení, perfektní znalost českého pravopisu, flexibilitu, loajalitu, aktivní a odpovědný přístup k práci, schopnost týmové práce, chuť učit se novým věcem.

Výhodou: základní komunikace v AJ, řidičské oprávnění skupiny B.

Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou

Práce na plný úvazek

Výhody:
Práce ve sportovním prostředí v historickém centru Prahy, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zdravotní volno/sick days.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Denisa Bartůňková
dbartunkova@sokol.eu