V naší jednotě fungují oddíly všestrannosti - badminton a stolní tenis. Díky pronájmu sokolovny dalším subjektům můžeme nabídnout i kondiční cvičení (nejen) pro ženy a v zimních měsících pro děti školního věku přípravku fotbalu, která probíhá ve spolupráci s SK Kačice.

Pořádáme i sportovní a kulturní akce pro veřejnost. Turnaje v badmintonu jsou u nás dlouholetou tradicí. Od roku 2019 jsme přidali turnaje ve stolním tenisu, ale zároveň jsme museli ukončit pořádání turnaje v nohejbale, protože venkovní hřiště už není v dobrém technickém stavu. Sportovní život doplní kulturní akce - Dětské šibřinky, Pálení čarodějnic, Posvícenská zábava, Mikulášská (pro děti) a čertovská (pro dospělé) zábava. Samozřejmostí je pronájem našich prostor i pro kulturní akce pro ostatní spolky a veřejnost. SK Kačice u nás pravidelně pořádá sportovní ples, Obec Kačice zase reprezentativní ples obce a ZŠ Kačice. O zábavu v maskách se zase stará spolek Kačice letí svým maškarním plesem.

Kontakty na T.J.

Daniela Lišková