Česká obec sokolská

Jsme nejlepší jednota! Je to tak.

Sport a pohyb nás má především bavit. A k tomu děti vedeme, k lásce ke sportu a k radosti z pohybu. Je jedno, jestli běháme, skáčeme, někam lezeme, jestli si hrajeme nebo zda jsme zrovna někde na výletě. Nechystáme děti na dráhu profesionálních sportovců, chceme aby si čas strávený cvičením v tělocvičně i venku užily a aby se zdravě a přiměřeně rozvíjely. Bereme všechny bez rozdílu, protože zlepšovat se může každý.

V naší jednotě cvičí přes 350 dětí v oddílech Rodiče a děti, Předškolní děti, Žáci a Žákyně a Míčové hry.

I během lockdownu jsme pro děti připravovali výlety s úkoly, které si mohly s rodiči samostatně projít. Normálně ale cvičíme v tělocvičně a na výlety (jedno nebo vícedenní) jezdíme párkrát do roka.

Seznam oddílů

Sport Senioři Seniorky Muži Ženy Dorci Dorky Žáci Žákyně Předškoláci Předškolačky
Stolní tenis ANO NE ANO ANO NE NE NE NE NE NE
Všestrannost ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO