Česká obec sokolská

Zveme Vás na pobyt do sokolské chaty v Rokytnici nad Jizerou. Nejkrásnější partie Krkonoš a Jizerských hor jsou z naší chaty na dosah. V zimních měsících je v provozu lyžařské středisko v Rokytnici nad Jizerou (Studenov a Horní domky).

Běžkařské tratě Vás zavedou na Dvoračky, a do nejvyšších partií Krkonoš – oblast Labské louky, Harrachovy kameny, Vrbatovy, Labské a Vosecké boudy či na Sněžné jámy. Jižním směrem je v blízkosti podhůří Krkonoš, vhodné zejména na letní turistické a cyklistické výlety. V Pasekách nad Jizerou jsou unikátní výhledy a Muzeum zapadlých vlastenců.

Západně jsou jen přes řeku Jizerské hory s krásnou rozhlednou Štěpánkou, autem jsou pak dostupné nekonečné běžecké tratě z Jizerky a v Polsku Jakuszyce – Szklarska Poreba.

Kapacita:

max. 42 míst / 8 pokojů - 3 pokoje v přízemí  (5+5+6 lůžek), 5 pokojů patro (3+4+5+6+8 lůžek), některá lůžka jsou na palandách

Stravování:

individuální, kuchyně je vybavena potřebným nádobím, velkými sporáky a lednicemi. Bez problémů zde lze vařit i pro celou kapacitu chaty.

Vybavení:

jídelna s TV, společenská místnost s pingpongovým stolem, knihovna, nově vybudované toalety a sprchy v přízemí (muži / ženy), plynové ústřední topení, lyžárna (kolárna), před chatou vlastní louka, posezení, ohniště

Ceník:

• 290 Kč osoba/noc - dospělí vč, mladistvých 13 +,
  • 190 Kč osoba/noc - děti do 12 let, děti do 3 let s vlastní postýlkou zdarma,
  • 6000 Kč pronájem celé chaty za noc pro uzavřené skupiny
  • +  místní rekreační poplatek dle platné místní vyhlášky města Rokytnice nad Jizerou

Kalendář obsazenosti

Možnosti ubytování

Celoročně

Stanování

Stání pro karavany

Příjezd k objektu autem

Ano

Ostatní možnosti dopravy

Parkování před chatou, cca 10 míst, lze zaparkovat i s autobusem.

Do Rokytnice jezdí pravidelná autobusová linka.

Možnosti pořádání akcí

Ano

Služby ubytování

- Sociální zařízení společné
- Společná kuchyně
- Parkoviště

Sportovní využití objektu

stolní tenis

Zajímavosti v okolí

horská pěší turistika, cyklovýlety, lyžařská střediska v blízkosti chaty 1 km Ski areál Studenov, 3,5 km Horní Domky a Sachrovka, 7 km Dvoračky, 3 km běžkařské trasy U kapličky, ostatní aktivity viz portál o Rokytnici.

Fotky ubytování

Generální partner