Kapacita ubytovny je 75 lůžek. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje.

Ubytovna Kubra se nachází v ulici Koupelní 1 v Hodoníně. Od centra města s náměstím je ubytovna vzdálená 500 m. Na Masarykově náměstí se nachází budova radnice, kostel Sv. Vavřince, množství obchodů a restaurací.

V sousedství ubytovny je sportovně-rekreační areál: fotbalové hřiště, tenisové kurty, krytý plavecký bazén se saunou, letní koupaliště s tobogánem, vlnobitím, skluzavkami a volejbalovým hřištěm. Zvlášť oblíbená je malebná zoologická zahrada.

Příjezdovou cestu lemuje slepé rameno Moravy, které je využíváno pro různé vodní sporty. Navazuje na hodonínský jez, odkud je možná plavba lodí. Od ubytovny vede cyklistická stezka, která propojuje centrum města s jezem a veslařským areálem. Cyklistické stezky vedou kolem „Baťova kanálu“ do sousedních obcí - Sudoměřice, Petrov, Strážnice...

Ubytovna je vhodná na krátkodobé i delší pobyty, lze ji využít pro přenocování na cestě do Rakouska, Chorvatska, Itálie, Řecka a jiných zemí.

Pořádání akcí je možné po domluvě.

Možnosti ubytování

Stanování

Stání pro karavany

Příjezd k objektu autem

Ano

Ostatní možnosti dopravy

Autobus, vlak

Možnosti pořádání akcí

Ano

Služby ubytování

Sportovní využití objektu

Zajímavosti v okolí

V sousedství ubytovny je sportovně rekreační areál: fotbalové hřiště, tenisové kurty, krytý plavecký bazén se saunou, letní koupaliště s tobogánem, vlnobitím, skluzavkami a volejbalovým hřištěm. Zvlášť oblíbená je malebná zoologická zahrada.

Fotky ubytování