NSA prodloužilo termín pro žádosti do Můj klub - Pohyb a zdraví
do 30. 12. 2022 do 12hodin

30. 11. 2022

Příjem žádostí do programu Pohyb a zdraví s alokací 200 milionů korun byl vedením Národní sportovní agentury o 14 dnů prodloužen. Nový termín je 30. 12. do 12:00 hodin. Původně byl do 16. prosince. Výzva je určena těm, kdo organizují pravidelné cvičení pro mládež od 3 do 14 let a lekce trvá alespoň 45 minut.

Dvě stě milionů korun je připraveno ve výzvě Můj klub 2023 - Pohyb a zdraví, kterou vypsala Národní sportovní agentura. Je určena pro sportovní organizace, sportovní kluby a tělocvičné jednoty, které organizují pravidelné cvičení mládeže od 3 do 14 let (ročníky 2020 až ročníky 2009).

Žádost je nutno nově podat do 30. 12. 2022 do 12:00

„Pravidelnou sportovní činností se v tomto případě rozumí činnost sportovních organizací uvedených (tělocvičných jednot), kterou organizují výhradně pro vlastní členy, kteří mají uhrazený členský spolkový příspěvek. Tato činnost spočívá v souvislém a nepřetržitém organizování pravidelně se opakující právě 1 tréninkové jednotky. Tato pravidelná sportovní činnost musí být po dobu minimálně 40 týdnů v roce,“ uvádí se ve výzvě.

Detaily, které výzva obsahuje jsme psali v aktualitě 27. 10.