Česká obec sokolská
Mapa
Aktuality projektu

Čtvrtý ročník projektu pohybové gramotnosti pro předškolní děti Se Sokolem do života skončil. Sice jeho druhou polovinu poznamenala epidemie koronaviru, přesto jsou ohlasy z mateřských škol pozitivní - a to jak od učitelek tak od dětí! "Je radost pozorovat, jak se z dětí, které se míče doslova bojí, vyklubou šikulové schopní zahrát si školku s míčem," přiblížila pokroky svých dětí ředitelka MŠ Markvartice Alena Egrtová.

VÍCE

Počátky Tyršova domu sahají až do středověku. Za svou existenci prošel mnoha přestavbami a úpravami. V roce 1921 objekt zakoupila Česká obec sokolská a podle návrhu architekta Františka Krásného ho přebudovala na své sídlo. V rámci projektu Noc sokoloven bude letos Tyršův dům zpřístupněn už pošesté. Pro návštěvníky je připraven bohatý program.

VÍCE

Sokol Červené Janovice chystá sérii pěti virtuálních závodů. Chce tak získat peníze na dokončení rekonstrukce sokolovny. První závod proběhne už v červnu, registrace se spouští 1.6. Jednota věří, že na startovném celkem vybere potřebných sto tisíc korun. Pokud to bude víc, půjdou peníze těm, kteří to potřebují – Záchranné stanici Lipec a Cestě životem bez bariér.

VÍCE
Více aktualit

Fotky a videa

Kalendář Akcí
06
06

Finále přeboru ČOS ve volejbalu žákyň – Čechy

Kde: T.J. Sokol Pardubice I, Jiráskova 29

12
06

Noc sokoloven

Kde: Tyršův dům, Újezd 450, Praha 1 Malá strana

14
06

Přebor ČOS Čech žáků ve volejbalu

Kde: Mnichovo Hradiště, Sokolovna – kurty

21
06

MINICUP 2020 - přebor ČOS v minivolejbale

Kde: Víta Nejedlého 596. 295 01, Mnichovo Hradiště

Generální partner

Generální partner projektu
Se Sokolem do života

Hlavní mediální partneři

Hlavní partner

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

Partnerské organizace

Newsletter