Česká obec sokolská
01. 03. - 30.11. 2022

Akce 120 kilometrů

Odbor turistiky Sokola Komárov připravil nejen pro své členy, ale i pro širokou veřejnost akci "120 km" - k výročí založení Sokola v Komárově.

Každý zájemce si může vytisknout startovací kartu z webu Sokola Komárov https://tj-sokol-komarov.wbs.cz/?gen=5456, na které si bude zaznamenávat ušlé kilometry při vycházkách nebo oficiálních pochodech.

Podmínkou je během roku ujít alespň 120 kilometrů.

Akce bude ukončena 30. listopadu 2022.

Vyhodnocení (tři nejvýkonnější a deset vylosovaných) bude oznámeno v prosinci.

Schránka s logem akce, kam se můžou dávat vyplněné karty, bude viset na plotě u komárovské sokolovny.

Věříme, že většina zúčastněných nezůstane jen u 120 kilometrů (120 let od založení komárovského Sokola), ale minimálně zdolá 160 kilometrů, které připomenou 160. výročí od vzniku České obce sokolské!

V prosinci bude určitě zajímavá čísla - počet účastníků a celkový počet našlapaných kilometrů!

Generální partneři

Hlavní partner