05. 05. - 08.05. 2023

Cyklovýlet do Kanady 2023

Cyklo Česká Kanada 5. - 8. 5. 2023

Kdo: kdokoliv, kdo má zájem. Kapacita 40 lidí.

Co tam: cyklo či pěší turistika. Asi Ďáblova prdel, hrad Landštejn, Slavonice, Dačice. Nejdelší výlet asi 60km. Máme na to celý den. Není problém se ráno vždy rozdělit na 2 skupiny s delší a kratší trasou. Nikdo vám nebude program vnucovat, ale pokud se řekne, že skupina pojede v 9:30, tak se očekává jistá spolupráce.

Spaní: http://kempkomornik.cz/

Spíme v chatkách s povlečením

Ceny: počítejte 3 noci a snídaně +-1200Kč/osoba, pobyt

Program: pátek příjezd, grilování. Každé ráno společná snídaně a pak se někam vyjede nebo vyjde. Obědy pořídíme v terénu a večeře gril nebo nabídka campu + nějaké hry po příjezdu. Fotbálek atp.

Jak se přihlásit: v diskusi pod článkem napište svůj mail a např. Vomočkovi  dospělí, 2 děti + uhradit zálohu (za každou osobu poslat 800Kč, jedete-li tedy 4, pošlete 3200. Do poznámky pište Komorník a jméno rodiny.