18. 02. 2023

Dětský šibřinkový maškarní bál

Tradiční maškarní bál pro děti. Těšit se můžete na spoustu originálních masek, her, soutěží a zábavy.

Kdy: od 15:00 hodin.

Kde: sokolovna ve Velké Bystřici.

Pro koho: Akce je pro všechny děti a rodiče, a to nejen ze Sokola!

Velké množství krásných masek a převleků zaplní celou sokolovnu. Ty se pak předvedou v promenádě, kde je budeme obdivovat a pečlivě zkoumat. Součástí programu bude kromě hudby a tance plnění různých úkolů na několika stanovištích. Po splnění úkolů bude na děti možná čekat sladká odměna. Součástí programu bude také bohatá tombola a "rybolov," ve kterém si bude možné vylovit drobný dárek. Nebude chybět ani občerstvení. Připravené bude velmi dobré domácí cukroví, o které se postarají členky naší Jednoty. Po třech letech, kdy se karneval z důvodu covidových opatření nekonal, se těšíme na hojnou účast!