24. 05. 2023

T.J. Sokol Prosek - Běh pro druhé 2023

POZOR ZMĚNA: Z důvodu příprav na akci MČ Praha 9 MIKROKLIMA, která se bude konat následující den v Parku Přátelství na Proseku, je akce T.J. Sokol Prosek “Běh pro druhé” přesunuta do přírodní památky Proseckých skal. Prezence, start a cíl v sokolovně T.J. Sokol Prosek, Na Proseku 6/15, Praha 9 – Prosek. Děkujeme za pochopení.

T.J. Sokol Prosek Vás srdečně zve na akci s názvem “Běh pro druhé” v rámci evropského týdne pohybu Move Week, která se bude konat ve středu 24.května 2023 od 16-21h. Prezence, start a cíl v sokolovně T.J. Sokol Prosek, Na Proseku 6/15, Praha 9 – Prosek. Připraven bude doprovodný sportovní program pro děti od 16-20h a společná komentovaná vycházka pro seniory a rodiny s dětmi z Proseka do Libně v 17h.

Těšíme se na Vás